Pulga ja Poki koduklubi astus Saksamaal poolfinaali suunas pika sammu

Kelterni Rutronik Stars Autor/allikas: Rutronik Stars Keltern

Saksamaa kõrgliigas palliva Janne Pulga ja Mailis Poki koduklubi Kelterni Rutronik Stars alistas esimeses veerandfinaalmängus Halle Gisa Lionsi tulemusega 79:63 (15:12, 23:19, 21:16, 20:16) ja läks seeriat 1:0 juhtima.

Kelterni võitu andis suure panuse mäekõrgune üleolek lauavõitluses. Kui Lionsi pallurid võtsid kamba peale 25 lauapalli, siis Kelterni mängijatel kogunes neid üle poole võrra rohkem, täpsemalt 51. Lauavõitlusele sarnaselt tegutsesid võõrustajad kaks korda võistkondlikumalt, sest korvisööte jagati 24 külaliste 12 vastu, kirjutab Korvpall24.ee.

Janne Pulk tabas väljakul ühe kaugviske ja kogus seega kolm punkti. Mailis Pokk punktiarvet ei avanud, kuid noppis neli lauapalli.

Teine kohtumine Kelterni ja Lionsi vahelises veerandfinaalseerias peetakse 3. aprillil Lionsi kodusaalis.