HC Panter kaotas lisaajal HC Vipersile, aga võitis pronksi

Jäähoki Eesti meistriliiga: HC Panter - Tartu Välk Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Jäähoki Eesti meistriliigas ehk Coolbet hokiliigas tõmmati joon alla põhihooajale, kus viimases mängus alistas HC Vipers kodujääl lisaajal HC Pantri.

Panter pidi teist mängu järjest vastu võtma kaotuse, jäädes 5:6 alla Vipersile. HC Panter läks kohtumist seitsmendal minutil Mihkel Võrangu väravast juhtima, kuid Deniss Kontseus, Nikita Filippenko ja Rico-Marder Velja viisid Vipersi 3:1 ette.

Kaksikvennad Daniel ja David Baranek seadsid taas viigi jalule ja 57. minutil viis Ilja Urušev Pantri taas juhtima, aga 17 sekundit enne normaalaja lõppu viigistas Erik Potšinok seisu.

Lisaajal tõi Vipersile võidu Kontseus.

Vipers lõpetas hooaja üheksa punkti ja viimase ehk viienda kohaga, Panter teenis 18 punktiga pronksi. Eesti meistriks tuli taas Tartu Välk 494 ja hõbedal lõpetas Everest.