Bayern sai punase kaardi, aga lõi seejärel poole tunniga neli väravat

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski Autor/allikas: SCANPIX / AP

Müncheni Bayern alistas Saksamaa jalgpalli kõrgliiga 26. voorus kodus Stuttgardi 4:0 ja kindlustas liidrikohta.

Bayerni jaoks algas kohtumine tegelikult kehvasti, sest juba 12. minutil jäädi kaitsja Alphonso Daviese eemaldamise järel arvulisse vähemusse.

Sellest hoolimata löödi avapoolajal koguni neli väravat, neist kolme autoriks oli Robert Lewandowski (18., 23. ja 39. minutil). Samuti skooris Serge Gnabry (22.).

Suurepärases hoos Lewandowski on tänavu 25 liigamänguga löönud 35 väravat ja hoiab vastavas arvestuses mõistagi liidrikohta. Erling Braut Haalandil (Dortmund) ja Andre Silval (Frankfurdi Eintracht) on lausa 14 väravat vähem.

Tulemused: Müncheni Bayern - Stuttgart 4:0, Frankfurdi Eintracht - Berliini Union 5:2, Köln - Dortmund 2:2, Bremeni Werder - Wolfsburg 1:2, Schalke - Mönchengladbach 0:3.

Tabeliseis: 1. Müncheni Bayern 61 punkti (26 mängust), 2. RB Leipzig 57 (26), 3. Wolfsburg 51 (26), 4. Frankfurdi Eintracht 47 (26), 5. Dortmundi Borussia 43 (26), 6. Leverkuseni Bayer 40 (25), 7. Berliini Union 38 (26), 8. Stuttgart 36 (26).