Kotsari järjekordne suur mäng aitas Hamburgi lisaajal võidule

Maik-Kalev Kotsar Saksamaa kõrgliigas viskel Autor/allikas: SCANPIX/imago images/Beautiful Sports

Eesti korvpallikoondise keskmängija Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburgi Towers sai Saksamaa kõrgliigas magusa võidu, kui Braunschweigi Basketball Löwen alistati lisaajal 84:81.

Kodusaalis mänginud Hamburg oli sisuliselt terve kohtumise tagaajaja rollis, kuid normaalaja viimased minutid möödusid punkt-punkti heitluses. Mängu viis lisaajale just Kotsari korv 11 sekundit enne normaalaja lõppu, vahendab Korvpall24.ee.

Algkoosseisus alustanud Kotsar viibis väljakul 35 minutit, mille jooksul viskas Hamburgi klubi paremuselt teise korvikütina 19 punkti (kahesed 5/9, vabavisked 9/10), võttis mängu parimana maha kaheksa lauapalli, andis kolm resultatiivset söötu ja tegi kaks vaheltlõiget.

Hamburgi klubil on nüüd 12 võitu ja üheksa kaotust ning liigatabelis hoitakse 24 punktiga seitsmendat kohta.