Baranov sekkus poolajal vahetusest, kuid Karmiotissa kaotas jälle

Nikita Baranov
Nikita Baranov Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Nikita Baranovi koduklubi Karmiotissa kohtus Küprose kõrgliiga 29. voorus võõrsil Nikosia APOEL-iga ning pidi vastu võtma 0:2 kaotuse.

Karmiotissa pidas vastu 71. minutini, kui inglane Joe Garner viis APOEL-i juhtima. Mõni minut hiljem saatis Paulo Vinicius palli kodumeeskonna poolt ka teist korda väravasse, kuid videokohtuniku sekkumise järel tabamus siiski tühistati, kuna väravale eelnenud olukorras olid APOEL-i mehed teinud vea, vahendab Soccernet.ee.

Lõpuminutitel väravajahile suundunud Karmiotissa karistati teist korda reeglitepäraselt ära viiendal üleminutil, kui värava sai kirja kongolane Dieumerci Ndongala. Lõpuvile kõlades oli seega tablool APOEL-i 2:0 eduseis ning poolajal sisse vahetatud Baranov ja Karmiotissa pidid taas leppima punktideta jäämisega.

APOEL hoiab praegu tagumise kaheksa hulgas esimest (ehk üldtabelis seitsmendat) kohta, olles kirja saanud 37 punkti, 21 punkti kogunud Karmiotissa on viimane.

Itaalia esiliigas ehk Serie B-s jäi Georgi Tunjovi ja Kristofer Pihti tööandja Ferrara SPAL võõrsil 0:3 alla nende lähimaks jälitajaks tõusnud Pisa meeskonnale.