Messi lõi kaks väravat ja aitas Barcelona neljanda järjestikuse võiduni

Lionel Messi Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Hispaania jalgpalli kõrgliigas alistas Barcelona kodus kindlalt 4:1 Huesca ja liikus liidrile Madridi Atleticole lähemale.

Barcelona eest lõi kaks väravat Lionel Messi, kes avas skoori 13. minutil ja vormistas 90. minutil lõppseisu. Lisaks andis Messi 53. minutil Oscar Minguezale väravasöödu. Avapoolajal skooris ka Antoine Griezmann. Huesca ainus värav sündis esimese poolaja lisaminutitel, kui Rafa Mir realiseeris penalti.

Messile oli see karjääri 767. mäng Barcelona ridades ja sellega kordas ta Xavi rekordit.

Liigatabelis on neljanda järjestikuse võidu võtnud Barcelonal 59 punkti, liidrile Madridi Atleticole jäädakse alla vaid nelja punktiga.