Atletico kolme punkti ei saanud, aga Getafe ülipikk väravapõud jätkub

Getafe - Madridi Atletico
Getafe - Madridi Atletico Autor/allikas: SCANPIX / ZUMAPRESS.com

Hispaania jalgpalli kõrgliigas piirdus liidermeeskond Madridi Atletico võõrsil Getafe vastu 0:0 viigiga ning lubas Madridi Realil tabelis natuke lähemale jõuda.

Enne laupäevast kohtumist oli Atletico saanud Getafest ametlikes mängudes jagu 13 korda järjest, kuid seejärel seeria katkes, kuigi kodumeeskond pidi viimased 20 minutit veetma ka arvulises vähemuses.

Teisel poolajal suutis Atletico ründaja Joao Felix palli ka vastaste väravasse saata, aga see ei lugenud, sest eelnevalt oli mänguvahend käinud korraks audis.

Getafe pole Atletico vastu skoorinud aga lausa 19 kohtumist järjest - enam kui 28 tundi ehk 1700 minutit ehk 100 000 sekundit. Viimati saadi pall vastaste väravasse 2011. aasta novembris koduses 3:2 võidumängus.

Madridi Real oli kodus üle Elchest 2:1. Võit ei tulnud siiski kergelt, sest 61. minutil viis Dani Calvo külalised juhtima, 73. minutil Karim Benzema viigistas ja lõi isegi ka võidutabamuse, aga seda alles esimesel üleminutil.

Tabeliseis: 1. Madridi Atletico 63 punkti (27 mängust), 2. Madridi Real 57 (27), 3. Barcelona 56 (26), 4. Sevilla 48 (25), 5. Real Sociedad 45 (26), 6. Real Betis 42 (26), 7. Villarreal 37 (26), 8. Levante 35 (27).