Mattias Käit aitas koduklubi Sloveenias viigini

Mattias Käit
Mattias Käit Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Sloveenia kõrgliigas pääses teist mängu järjest Domžale algkoosseisu Eesti koondise poolkaitsja Mattias Käit, kui aitas omad Mura vastu 1:1 viigini.

Käit vahetati välja 76. minutil ja selleks ajaks oli lõppseis 1:1 juba tablool. Domžale jaoks on tegu pigem kaotatud kahe punktiga, sest Mura pidi terve teise poolaja hakkama saama kümnekesi ja Domžale tegi vastaste värava suunas kaks korda rohkem pealelööke kui külalised. Tabelis on Mura endiselt 44 punktiga kolmas ja Domžale 40 punktiga neljas, vahendab Soccernet.ee.

Itaalia Primavera liigas ehk U19 vanuseklassi tšempionaadil tegi lihastraumast paranenud Tunjov võõrsil Sassuolo vastu kaasa tund aega, Paide Linnameeskonnast laenul olev Kristofer Piht veetis kõik 90 minutit varumeestepingil. Paraku kaotas SPAL kohtumise 0:2.