Madridi Atletico kindlustas Hispaanias seisu

Luis Suarez Autor/allikas: SCANPIX / AFP

Hispaania jalgpalli kõrgliigas alistas liidermeeskond Madridi Atletico kodus Bilbao Athleticu 2:1 ja suurendas edu lähemate konkurentide ees.

Iker Muniani viis Bilbao 21. minutil juhtima, aga avapoolaja teisel üleminutil õnnestus Marcos Llorentel viigistada. Atletico võidutabamus sündis kuus minutit pärast teise poolaja algust, kui Luis Suarez realiseeris penalti.

34-aastasele uruguailasele tähendas see hooaja 18. väravat ja La Liga väravaküttide tabelis jääb ta vaid ühega alla Lionel Messile. Vastavas arvestuses hoiab 15 tabamusega kolmandat kohta Villarreali ründaja Gerard Moreno.

Tabelitipp: 1. Madridi Atletico 62 punkti (26 mängust), 2. Barcelona 56 (26), 3. Madridi Real 54 (26), 4. Sevilla 48 (25), 5. Real Sociedad 45 (26), 6. Real Betis 42 (26), 7. Villarreal 37 (26), 8. Bilbao Athletic 33 (26).