NHL: Anaheim ja Los Angeles korraldasid väravatesaju

Anaheim - Los Angeles
Anaheim - Los Angeles Autor/allikas: SCANPIX/AP

Jäähokiliigas NHL teenis ööl vastu teisipäeva raske võidu Anaheim Ducks, kes alistas suureskoorilises mängus Los Angeles Kingsi 6:5.

Kohtumise kaks esimest kolmandikku võitis Ducks, kelle poolelt skoorisid Rickard Rakell (2), Kevin Shattenkirk, Ben Hutton ja Jakob Silfverberg. Ehkki külalismeeskond Kings suutis viimasel kolmandikul Andreas Athanasiou ja Adrian Kempe'i mängu kolmandast tabamusest seisus 5:5-le viigistada, tõi Adam Henrique'i lisaaja värav võidu võõrustajatele.

Võidukas Anaheim jätkab 22 punktiga NHL-i läänedivisjonis eelviimasel ehk seitsmendal kohal. Los Angeles on 26 punktiga kuues, liider Vegas Golden Knightsil on 33 punkti.

Minnesota – Vegas 2:0
Colorado – Arizona 2:3
Edmonton – Ottawa 3:2
San Jose – St. Louis 3:2 la.
Anaheim – Los Angeles 6:5 la.
Vancouver – Montreal 2:1 kv.