Kolm korda järjest TalTechile alla jäänud Tarvas lõpetas kehva seeria

Rakvere Tarvas
Rakvere Tarvas Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Eesti korvpalli meistriliigas alistas Rakvere Tarvas koduväljakul TalTechi võistkonna 90:77 (28:11, 13:31, 27:15, 22:20) ja katkestas kaotusteseeria ülikooliklubi vastu.

Juba avaveerandi lõpuks 17-punktise edu saanud Tarvas mängis poolajaks selle maha, aga kolmanda veerandi keskel hakkas mäng taas Rakverele kalduma. Viimasel perioodil suudeti edu hoida.

Tormi Niits viskas võitjate kasuks 25 ja Egert Haller 21 punkti. Mängujuht Devin Lee Harris panustas kaheksa punkti, kuid ka kümne lauapalli ja kaheksa tulemusliku sööduga.

Oliver Metsalu viskas TalTechi kasuks 19 silma, Tanel Soku arvele jäi 14 punkti ja kaheksa resultatiivset söötu.

Eelmises kolmes omavahelises vastasseisus TalTechile alla jäänud Tarvas on liigatabelis neljas (11-12) ja TalTech viies (8-13). Juhib Kalev/Cramo (16-2), kellele järgnevad Pärnu Sadam (18-7) ja Rapla Avis Utilitas (14-9).