Noor hollandlanna jättis EM-il konkurendid kindlalt selja taha

Femke Bol Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Kergejõustiku Euroopa sisemeistrivõistlustel Poolas Torunis võttis naiste 400 meetri jooksus kindla võidu Hollandi tulevikutäht Femke Bol.

Kaks nädalat tagasi 21. sünnipäeva tähistanud Bol krooniti Euroopa meistriks ajaga 50,63, hõbeda võitis kohalik Justyna Swiety-Ersetic 51,41-ga ning pronksi teenis isikliku rekordi 51,73-ni viinud britt Jodie Williams.

Kaks aastat tagasi Glasgow's võitis naiste 400 meetri jooksu šveitslanna Lea Sprunger, toonastest finalistidest oli laupäeval ainsana võistlustules Swiety-Ersetic.