Roose püstitas Baltimaade meistrivõistlustel kaks Eesti noorte rekordit

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Ujumine Autor/allikas: AFP/Scanpix

Leedus toimuvate Baltimaade ujumismeistrivõistluste esimesel päeval püstitas Ralf Roose kaks Eesti noorte rahvusrekordit.

Roose püstitas Eesti noorte rekordi 200 m rinnuliujumises ajaga 2.20,33 ja 50 m rinnuliujumises ajaga 28,87.

Nii noorte, juunioride kui ka open klassis noppisid eestlased hulgaliselt medaleid.

Eesti noorte medalid:

Mirtel Merimaa 1. koht 100 m rinnulis ajaga 1.14,76
Alan Smok 2. koht 100 m selilis ajaga 58,74
Remi Tammik 3. koht 100 m selilis ajaga 1.00,10
Violanta Gurjanova 2. koht 200 m selilis ajaga 2.28,49
Trevor Kägo 3. koht 200 m kompleksis ajaga 2.17,25
Violanta Gurjanova 1. koht 400 m kompleksis ajaga 5.17,10
Eesti poiste võistkond saavutas 3. koha 4 x 100 m kombineeritud teateujumises ajaga 4.05,26. Koosseisus ujusid Alan Smok, Aleksei Silber, Nikita Ivanov ja Remi Tammik.
Eesti tüdrukute võistkond tuli 3. kohale 4 x 100 m vabalt teateujumises ajaga 4.07,46. Koosseisus ujusid Anette Teder, Kirke Madar, Ute Victoria Liu Yeung ja Marii Malva.

Eesti juunioride medalid:

Karolin Victoria Kotsar 1. koht 200 m vabaltujumises ajaga 2.09,57, 2. koht 50 m vabaltujumises ajaga 27,65 ja 1. koht 400 m kompleksujumises ajaga 5.13,28
Heleri Zirk 2. koht 200 m vabaltujumises ajaga 2.10,09 ja 3. koht 50 m vabaltujumises ajaga 27,81
Ralf Roose 2. koht 200 m rinnuliujumises ajaga 2.22,81 ja 1. koht 50 m rinnulis ajaga 28,87
Jekaterina Vorontsova 2. koht 100 m rinnulis ajaga 1.16,16
Laura-Liis Valdmaa 2. koht 200 m selilis ajaga 2.26,98
Aurelia Roos 1. koht 100 m liblikas ajaga 1.04,48
Polina Timofejeva 2. koht 100 m liblikas ajaga 1.05,17
Erik Lihhats 1. koht 400 m vabaltujumises ajaga 4.12,61
Igor Shuvalov 1. koht 200 m kompleksis ajaga 2.08,94
Dmitri Astrelin 1. koht 200 m liblikas ajaga 2.10,89

Avatud ehk open klassi medalid:

Katriin Hansalu 3. koht 200 m selilis ajaga 2.22,15
Dmitri Astrelin 2. koht 200 m liblikas ajaga 2.10,89
Aurelia Roos 3. koht 100 m liblikas ajaga 1.04,76
Ralf Roose 2. koht 50 m rinnulis ajaga 29,04
Igor Shuvalov 2. koht 200 m kompleksis ajaga 2.08,40
Violanta Gurjanova 2. koht 400 m kompleksis ajaga 5.17,10
Karolin Victoria Kotsar 1. koht 400 m kompleksujumises ajaga 5.13,28
Rain Rasmus Lõokene 2. koht 50 m liblikas ajaga 25,41
Eesti meeste võistkond tuli 3. kohale 4×100 m kompleksujumises ajaga 3.51,69. Võistkonnas ujusid Armin Evert Lelle, Ralf Roose, Rain Rasmus Lõokene ja Erik Lihhats.
Eesti naiste võistkond tuli 3. kohale 4×100 m vabalt teateujumises ajaga 4.03,56. Naiskonnas ujusid Heleri Zirk, Aurelia Roos, Anette Teder ja Karolin Victoria Kotsar. 

Toimetaja: Anders Nõmm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: