Barcelona kaotas kodus punkte, Messi jõudis uue tähiseni ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Lionel Messi (keskel) Autor/allikas: SCANPIX / ZUMAPRESS.com

Hispaania jalgpalli kõrgliigas piirdus Barcelona kodus Cadizi vastu 1:1 viigiga ning lasi Madridi Realil liigatabelis kaugemale libiseda.

Lionel Messi realiseeris küll 32. minutil penalti, aga eelviimasel minutil õnnestus 11 meetri karistuslöök teenida ka Cadizil ja Aleix Fernandez ei eksinud.

Alates hetkest, kui Sevilla lülitas 10. veebruaril Barcelona Hispaania kariksarjas välja, pole klubil kõige paremini läinud. Järgnevalt purustati La Ligas küll Alaves 5:1, aga eelmisel nädalal saadi Meistrite liiga kaheksandikfinaali avamängus kodus PSG-lt suur 1:4 kaotus, millele järgnes pühapäevane pettumus kohtumises Cadiziga.

Tabelis 14. kohta hoidev Cadiz võis üle pika aja rõõmustada, kuna eelnevat oli meeskond kaotanud neli liigamängu järjest koondskooriga 3:15.

Kodumeeskonna poolelt oli põhjust väikseks tähistamiseks Messil ja mitte üksnes värava tõttu - ta esindas Barcelonat Hispaania kõrgliiga kohtumises 506. korda ja see tähistab Barcelona rekordit. Argentiinlane ületas endise meeskonnakaaslase Xavi tippmargi.

Tabelitipp: 1. Madridi Atletico 55 punkti (23 mängust), 2. Madridi Real 52 (24), 3. Barcelona 47 (23), 4. Sevilla 45 (22), 5. Real Sociedad 41 (24), 6. Villarreal 37 (24), 7. Real Betis 36 (24), 8. Levante 31 (24).