Poki ja Pulga klubi kaotas suurimale rivaalile, kuid jäi liidriks

Kelterni Rutronik Stars Autor/allikas: Rutronik Stars Keltern

Saksamaa naiste korvpalli kõrgliigas kohtusid laupäeval omavahel liigatabeli esimene ja teine. Kohtumise Wasserburgi TSV 1880 ja Mailis Poki ning Janne Pulga koduklubi Kelterni Rutronik Starsi vahel võitis koduseinte toel Wasserburg tulemusega 72:69 (22:29, 19:17, 14:12, 17:11).

Kui eelmise aasta viimastel päevadel peetud esimeses omavahelises kohtumises jäi viie punktiga peale Keltern, siis korduskohtumises kuulus napp võit Wasserburgile, vahendab Korvpall24.ee.

Kelterni poolelt tegi hea mängu Eesti koondislane Mailis Pokk, kes viibis väljakul veidi üle 12 minuti. Minuteid kasutas Pokk efektiivselt, visates kümme silma ja noppides kuus lauapalli (neist pooled ründelauast). Teine Eesti koondislane Janne Pulk teenis mänguaega natuke rohkem kui neli minutit, mille jooksul sopsas ühe kaugviske.

Bundesliga tabeliseisus muutusi ei toimunud – Keltern juhib tabelit 16 võidu ja kahe kaotusega, Wasserburg on teisel tabelireal 14 võidu ja kolme kaotusega.