Atletico esimene kodukaotus lubas Reali lähemale

Madridi Atletico
Madridi Atletico Autor/allikas: SCANPIX / AFP

Hispaania jalgpalli kõrgliigas on liidermeeskonna Madridi Atletico hea hoog takerdunud ja linnarivaal Madridi Real sai laupäevaga tabelis taas lähemale.

Atletico kaotas sel hooajal esimest korda koduväljakul, kui jäi 0:2 alla Levantele. 30. minutil lõi Mario Hermoso omavärava ja viiendal üleminutil skooris Levante ründaja Jorge de Frutos.

Atletico on nüüd neljast viimasest mängust võitnud vaid ühe. Levantega kohtuti kolm päeva varem ka võõrsil ja siis ei saadud enamat 1:1 viigist. Eelmise nädala esmaspäeval viigistati kodus Vigo Celtaga 2:2.

Madridi Real on vastupidiselt teeninud neli võitu järjest. Laupäeval alistati võõrsil Valladolid 1:0. Otsustavaks kujunes Casemiro pealöök 65. minutil.

Tabelitipp: 1. Madridi Atletico 55 punkti (23 mängust), 2. Madridi Real 52 (24), 3. Barcelona 46 (22), 4. Sevilla 45 (22), 5. Real Sociedad 38 (23), 6. Real Betis 36 (24), 7. Villarreal 36 (23), 8. Levante 31 (24).