Müncheni Bayern sai Bundesligas kolmanda kaotuse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Frankfurdi Eintracht - Müncheni Bayern Autor/allikas: SCANPIX / Jan Huebner/Pool

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas teenis hooaja kolmanda kaotuse liidermeeskond Müncheni Bayern, kes jäi võõrsil alla Frankfurdi Eintrachtile 1:2.

Daichi Kamada (Frankfurt) avas 12. minutil skoori ja 31. minutil suurendas kodumeeskonna edu Amin Younes. Bayerni ainus tabamus kirjutati 53. minutil Robert Lewandowski nimele.

Eelmises voorus kodus Bielefeldi Arminia vastu 3:3 viigiga piirdunud Bayerni edu liigatabelis võib väheneda nüüd vaid paarile silmale, kui RB Leipzig saab pühapäeval võõrsil jagu Berliini Herthast.

Frankfurdi Eintracht on hooaja keskel sattunud suurepärasesse hoogu, sest viimasest kümnest mängust on kirjas üheksa võitu ja ollakse kindlalt Meistrite liiga koha kursil.

Muidu Frankfurdist märksa ebastabiilsemalt esinenud Dortmundi Borussia sai võõrsil 4:0 (42. Jaden Sancho, 45., 79. Erling Braut Haaland, 60. Raphael Guerreiro) võidu viimasel positsioonil asuva Schalke üle.

Tabelitipp: 1. Müncheni Bayern 49 punkti (22 mängust), 2. RB Leipzig 44 (21), 3. Wolfsburg 42 (22), 4. Frankfurdi Eintracht 42 (22), 5. Leverkuseni Bayer 36 (21), 6. Dortmundi Borussia 36 (22), 7. Berliini Union 33 (22), 8. Mönchengladbachi Borussia 33 (22).