Algviisikusse kuulunud Erkmaa aitas koduklubi kolmanda järjestikuse võiduni ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Hugo Erkmaa. Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Hugo Erkmaa koduklubi Trapani sai Itaalia korvpalli esiliigas kolmanda järjestikuse võidu, kui alistas külla sõitnud Casale Monferrato meeskonna 78:76.

Kohtumine kulges suuremas osas tasavägiselt: kümne minuti järel oli seis viigis 18:18, poolajaks juhtisid külalised 34:33 ning kolmanda veerandi lõpuks olid 53:49 ees juba võõrustajad. Võidukorvi viskas sekund enne lõppu Trapani ääremängija Shonn Miller, kirjutab Korvpall24.ee.

Erkmaa alustas teist kohtumist järjest algviisikus ning kogus 15 minutiga kuus punkti (kahesed 2/2, kolmesed 0/1, vabavisked 2/2). Eestlane viskas kõik oma punktid seejuures viimasel veerandajal. Veel jäi ta arvele üks lauapall, kaks resultatiivset söötu, üks vaheltlõige ja üks isiklik viga.