Kotsar viskas taas kahekohalise arvu punkte, kuid Hamburg kaotas

Maik-Kalev Kotsar Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Saksamaa korvpalli kõrgliigas sai Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburgi Towers juba kolmanda järjestikuse kaotuse, kui jäi reedel 71:78 alla Bonni Telekom Basketsile.

Kohtumise algus oli närviline. Avaveerandi võitis Hamburg 21:19 ja poolaja 40:35. Kolmas veerand kuulus aga juba külalistele ja viimasele kümnele minutile mindi vastu Hamburgi kaotusseisus 53:58. Lähemale kui viis punkti kodumeeskond enam ei jõudnudki, kirjutab Korvpall24.ee.

Kotsar alustas kohtumist algviisikus ning viibis Hamburgi mängijatest väljakul kõige kauem – 34 minutit ja 21 sekundit. Eesti koondislase arvele kogunes selle ajaga 10 punkti (kahesed 4/8, vabavisked 2/4), kaheksa lauapalli, üks resultatiivne sööt, üks vaheltlõige, kolm pallikaotust ja neli isiklikku viga. Tegu oli neljanda järjestikuse mänguga, kus Kotsar visanud vähemalt 10 punkti.