Käidi koduklubi naasis talvepuhkuselt soliidse esitusega ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mattias Käit Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Sloveenia jalgpalli kõrgliigas sai läbi poolteist kuud kestnud talvepuhkus. Mattias Käit ja Domžale läksid kodus liigaliidri Maribori vastu 3:1 ette, ent lõpuks tuli leppida 3:3 viigiga.

Käidi koduklubi minek oli eriti võimalus avapoolajal, kus kiirelt juhtima mindi ning poolaeg lõppeski seisuga 3:1. Teisel lasti aga Maribor mängu tagasi ja paljuski oli vastaste väravates süüdi Domžale puurilukk Grega Sorcan. Esimesel poolajal sai Alexandru Cretu värav alguse Sorcani kehvast lahtimängust, viimase puhul tõrjus ta Cretu löögi lihtsalt endale sisse, vahendab Soccernet.ee.

Kui 3:3 viik löödi tabloole 70. minutil, siis reageeris Domžale peatreener Dejan Djuranovic sellele Käidi sissevahetamisega, aga seis enam ei muutunud. Viimati käis Käit Sloveenia kõrgliigas platsil oktoobrikuus, pärast mida segas teda aasta lõpus raske peavigastus.