Rakitic sahistas Barcelona võrku ja Sevilla astus karikafinaali lävele

Sevilla - Barcelona karikamäng Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Hispaania jalgpallikarikavõistlustel astus suure sammu finaali suunas Sevilla, kes alistas poolfinaali avakohtumises Barcelona 2:0.

Kodumeeskonna viis 25. minutil juhtima keskkaitsja Jules Kounde, kes viis palli oma karistusala juurest ise üles ja lõpetas rünnaku meeskonnakaaslasega mängitud seinasöödu järel. Viis minutit enne kohtumise lõppu vormistas lõppskoori kuus hooaega Barcelonas mänginud, ent sügisel Sevillaga taasliitunud horvaat Ivan Rakitic.

Korduskohtumine peetakse Barcelonas 3. märtsil, teises poolfinaalis mängivad tänavu Bilbao Athletic ja Levante.

Hispaanias on veel mängimata ka koroonapandeemia tõttu ära jäänud 2020. aasta karikafinaal, 3. aprillil selgitavad võitja Athletic ja Real Sociedad.