Wolfsburg tõusis kolmandaks, Dortmund langes kuuendaks

Wolfsburg Autor/allikas: SCANPIX/Eduard Martin/Jan Huebner/Pool

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas tõusis laupäeval kolmandale tabelireale Wolfsburg, kes sai võõrsil 2:0 jagu Augsburgist.

Neljanda järjestikuse võidu teeninud Wolfsburg läks kohtumist juhtima Wout Weghorsti 38. minuti väravast. Teisel poolajal skooris veel Bote Baku. Külalised saatsid palli võrku veel kahel korral, kuid neid tabamusi ei loetud määrustepäraseks.

Freiburgis sai jätku Dortmundi Borussia heitlik hooaeg, kui 1:2 allajäänud külalised said kirja juba kaheksanda kaotuse sel hooajal. Freiburgi eest tegid skoori Woo-Yeong Jeong ja Jonathan Schmid, Dortmundi eest sahistas võrku Youssoufa Moukoko.

Liigatabeli liidrina jätkab reedel Berliini Hertha alistanud tiitlikaitsja Müncheni Bayern, kes on 20 vooruga kogunud 48 punkti. Laupäeval 3:0 Schalkest jagu saanud Leipzig on 41 silmaga teine, järgnevad Wolfsburg (38), Leverkuseni Bayer (35), Frankfurdi Eintracht (33) ja Dortmundi Borussia (32).