Väravavaht tõrjus Lewandowski penalti, aga Bayern võitis ikka ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Müncheni Bayern Autor/allikas: SCANPIX / imago images/Contrast

Müncheni Bayern alistas Saksamaa kõrgliiga 20. voorus võõrsil Berliini Hertha 1:0 ja kindlustas liidripositsiooni veelgi.

Lumesajus toimunud kohtumises oli Bayernil esimest korda võimalus juhtima asuda 12. minutil, aga Hertha väravavaht Rune Jarstein tõrjus Robert Lewandowski penalti.

Kauaks kodumeeskonnal aga rõõmustamiseks põhjust ei olnud, sest 21. minutil saatis Kingsley Coman (Müncheni Bayern) palli lati kaudu siiski väravasse.

Tegemist oli Bayerni jaoks viienda võiduga järjest ja viimase nelja kohtumise jooksul on tiitlikaitsjale löödud vaid üks värav. Hertha kaotas aga neljandat korda järjest ja tabelis asutakse 15. positsioonilt ehk napilt väljalangemisjoone kohal.

Bayerni lähim jälitaja RB Leipzig läheb laupäeval võõrsil vastamisi tabeli punase laterna Gelsenkircheni Schalkega.

Tabeliseis: 1. Müncheni Bayern 48 punkti (20 mängust), 2. RB Leipzig 38 (19), 3. Wolfsburg 35 (19), 4. Frankfurdi Eintracht 33 (19), 5. Leverkuseni Bayer 32 (19), 6. Dortmundi Borussia 32 (19), 7. Mönchengladbachi Borussia 32 (19), 8. Berliini Union 29 (19).