Karjääri ühe parema löögi teinud Trump lõpetas 26 aasta pikkuse ootuse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Judd Trump Autor/allikas: SCANPIX/PA Wire

Saksamaal peetava snuukri Mastersi turniiri finaalis kohtuvad maailma esinumber Judd Trump ja Jack Lisowski. Seejuures võitlevad esikoha nimel kahel reitinguturniiril järjest samad mängijad 26-aastase vaheaja järel.

Trump ja Lisowski kohtusid ka eelmisel kuul toimunud reitinguturniiril World Grand Prix, kus esikoha teenis Trump tulemusega 10:7. Viimati kohtusid finaalis samad mängijad kahel reitinguturniiril järjest 1995. aastal, kui esmakordselt tegid ajalugu John Higgins ja Steve Davis.

Trump alistas teel finaali Barry Hawkinsi tulemusega 6:5 ning tegi seejuures oma karjääri ühe parema löögi. Maailma esinumber jäi esmalt 1:5 kaotusseisu.

"Ausalt öeldes ei usu, et ma oleksin kunagi paremini löönud, vähemalt mitte võistlustel," ütles Trump võistluse järel. "Sa muidugi alati loodad, et läheb nii hästi, aga teinekord ikkagi ei usu seda."

Lisowski võitis poolfinaalis Tom Fordi tulemusega 6:2.