Hein naasis pika pausi järel Arsenali U-23 tiimi postide vahele ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Karl Jakob Hein Autor/allikas: instagram.com/karljakobhein

Inglismaa jalgpalli U-23 meeskondade meistrivõistlustel (Premier League 2) kohtus Londoni Arsenal reedel võõrsil Tottenham Hotspuriga ja viigistas 1:1. Külaliste väravat kaitses Eesti koondise esinumber Karl Jakob Hein.

Põhja-Londoni miniderbit asus juhtima Arsenal, kui 17. minutil jõudis sihile poolkaitsja Ben Cottrell. 33. minutil lõi Tottenhami ründaja Kion Etete viigivärava, vahendab Soccernet.ee.

Tulemus lõpetas Arsenali U-23 meeskonna viiemängulise võiduseeria, tabelis ollakse esimeses alagrupis 13 meeskonna konkurentsis kuuendal kohal.

Heina jaoks oli see esimene U-23 meeskonna ridades peetud kohtumine pärast 6. novembrit. Kuna vahepeal oli ta aktiivselt kaasatud esindusmeeskonna tegemistesse, kaitses neljas vahepealses mängus Arsenali U-23 väravat Arthur Okwonko.