Lõpuminutid tõid Tottenhamile karikasarjas võidu

Tottenham Hotspur Autor/allikas: SCANPIX / imago images/Pro Sports Images

Tottenham Hotspur alistas Inglismaa karikavõistluste neljandas ringis võõrsil esiliigaklubi Wycombe Wanderersi 4:1 ja tagas pääsu 16 parema hulka.

Wilfred Onyedinma viis Wycombe'i 25. minutil juhtima, aga Gareth Bale'il õnnestus esimese poolaja üleminutitel viigistada.

Kohtumise saatus otsustati alles lõpuminutitel, mil Tottenham lõi kolm väravat: 86. minutil skooris Harry Winks, 87. ja 90+3. minutil Tanguy Ndombele.

Järgmisena läheb Tottenham võõrsil vastamisi Evertoniga. Inglismaa liiga liider Manchester United mängib kodus West Ham Unitediga ning tema lähim jälitaja Manchester City võõrsil esiliigaklubi Swansea Cityga.