Rostock sai raske võidu, Veideman kuulus meeskonna resultatiivseimate hulka

Rain Veideman Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Saksamaa korvpalli esiliigas naasis Rain Veidemani koduklubi Rostocki Seawolves pärast eelmises mängus saadud kaotust taas võidulainele, kui alistas külla sõitnud Tübingeni Tigersi 83:79 (13:13, 28:22, 9:19, 33:25).

Rostock võitis avapoolaja 41:35, kuid kolmanda veerandi lõpuks jäädi kaotusseisu 50:54. Pingeline punkt-punkti heitlus jätkus viimase minutini. Veidemani resultatiivne 2+1 rünnak 42 sekundit enne lõppu viis Rostocki juhtima 80:79 ning Stefan Ilzhöfer ja Jarelle Reischel vormistasid vabavisetest lõppseisu, kirjutab Korvpall24.ee.

Algviisikusse kuulunud Veideman viibis väljakul kauem kui keegi teine – 31 minutit – ning kogus selle ajaga 15 punkti (kahesed 3/5, kolmesed 1/3, vabavisked 6/8), meeskonna parimana viis korvisöötu, ühe vaheltlõike, kaks pallikaotust ja kolm isiklikku viga.