Tiitlikaitsja jõudis Mastersil kaheksa sekka

Stuart Bingham
Stuart Bingham Autor/allikas: SCANPIX / PA

Snuukri suurturniiril Mastersil alustas tiitlikaitsja Stuart Bingham võidukalt, alistades avaringis Tai esindaja Thepchaiya Un-Noohi 6:4 ja pääsedes kaheksa parema hulka.

Bingham asus 3:0 ja 5:1 juhtima ning pidi järgnevalt võitma viiest partiist vähemalt ühe. Esimesed kolm läksid vastasele, aga neljandas oli eksmaailmameister parem.

Veerandfinaalis läheb Bingham kokku teise eksmaailmameistri Shaun Murphyga, kes oli samuti 6:4 üle kolmekordsest maailmameistrist Mark Williamsist.

Juba varem oli selgunud veerandfinaalpaar Kyren Wilson - David Gilbert. Kyren Wilson alistas avaringis nimekaim Gary Wilsoni 6:2 ja Gilbert samuti 6:2 Joe Perry.

Teisipäeval mängivad avaringi kohtumisi Neil Robertson - Yao Bingtao ning Mark Selby - Stephen Maguire.

Maailma esinumber Judd Trump jäi turniirilt positiivse koroonaproovi tõttu eemale.