Jurkatamm ja San Francisco tulid suurest kaotusseisust välja, kuid jäid võiduta

Taavi Jurkatamm Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Taavi Jurkatamme kodumeeskond San Francisco Dons sai USA korvpalli üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis kirja hooaja kuuenda kaotuse, kui võõrsil jäädi Loyola Marymount Lionsile alla 60:68 (35:44).

San Francisco ei pääsenud mängu jooksul kordagi juhtima. Esimesel poolajal korraks juba 19-punktilisse kaotusseisu jäänud külalised jõudsid viis minutit ja 50 sekundit enne mängu lõppu 54:54 viigini, kuid enamat ei suudetud, vahendab Korvpall24.ee.

Algkoosseisus alustanud Jurkatamm kogus 30 minutiga viis punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/2), ühe lauapalli, ühe korvisöödu, kaks blokeeritud viset, ühe pallikaotuse ja viis isiklikku viga, mis ta üheksa sekundit enne mängu lõppu pingile kukutasid.