Rooba kaks väravat JYP-i kaotusest ei päästnud ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Robert Rooba
Robert Rooba Autor/allikas: Jiri Halttunen/JYP

Eesti jäähokikoondise kapten Robert Rooba viskas reedel Soome kõrgliigas võõrsilmängus IFK Helsinkile kaks väravat, kuid tema koduklubi Jyväskylä JYP pidi vastu võtma 2:3 (1:0, 1:0, 0:3) kaotuse.

Rooba väravad sündisid esimese kolmandiku 19. ja teise kolmandiku 7. minutil. IFK viskas kõik oma väravad viimasel kolmandikul, vahendab mängu käiku Delfi Sport.

22 vooru järel hoiab JYP endiselt 20 punktiga (kuus võitu, 16 kaotust) eelviimast ehk 14. kohta. IFK on 38 punktiga neljas. Juba laupäeval kell 17 ootab JYP-i ees kodumäng liiga liidri Raumo Lukko vastu.

Rooba on oma meeskonnas kaheksa tabamusega seni suurim väravakütt.