Karol Metsa koduklubi võiduseeria katkes ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Karol Mets
Karol Mets Autor/allikas: SCANPIX/EPA

Eesti jalgpallikoondise keskkaitsja Karol Metsa koduklubi Al-Ettifaq kaotas Saudi Araabia kõrgliigas koduväljakul Al-Wehdale 1:2. Al-Ettifaqil sai läbi kolmemänguline võiduseeria.

Külalised haarasid juhtohjad 52. minutil, kui skoori avas Youssouf Niakate. Võõrustajate viigivärav sündis 68. minutil, mil penalti realiseeris Filip Kiss. Niakate värav mõned minutid enne lõpuvilet andis võidupunktid Al-Wehdale, vahendab Soccernet.ee.

Al-Ettifaqi algkoosseisu kuulunud Karol Mets tegi kaasa täismängu.

Al-Ettifaq asub 17 punktiga kuuendal kohal ja kaotab viiendal tabelireal olevale Al-Wehdale ühe silmaga.