Mets sammub oma koduklubiga Saudi Araabias võidult võidule ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Karol Mets
Karol Mets Autor/allikas: SCANPIX / EPA

Eesti jalgpallikoondise keskkaitsja Karol Mets teenis Al-Ettifaqiga Saudi Araabia kõrgliigas kolmanda järjestikuse võidu ja üheskoos jätkatakse esikolmiku kannul.

Al-Ettifaq käis pühapäeval külas Al-Qadisiyal ning esimene poolaeg lõppes 1:1 seisuga. Al-Ettifaq läks küll 25. minutil juhtima, aga päris viimastel minutitel suutis kodumeeskond penaltist viigistada. Metsal penaltiolukorras süüd ei lasunud, vahendab Soccernet.ee.

Pärast vaheaega läks aega kõigest seitse minutit, kuni Al-Ettifaq taas edu taastas ja 2:1 seisuga mäng lõppeski. Mets tegi kaasa kõik 90 minutit.

Tabelis on Al-Ettifaq võitude toel tõusnud 17 punktiga neljandaks, kolmandast kohast lahutab üks ja esikohast kuus punkti.