Treieri ja Drelli klubid said Itaalias võidud ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kaspar Treier
Kaspar Treier Autor/allikas: facebook.com/dinamosassariofficial

Itaalia korvpalli kõrgliigas teenisid pühapäeval võidulisa nii Kaspar Treieri klubi Sassari Dinamo kui ka Henri Drelli tööandja Pesaro.

Sassari oli kodus parem Bresciast 100:87 (15:31, 26:15, 30:23, 29:18). Avaveerandil lasti endale visata koguni 31 punkti, aga teisel poolajal suudeti mäng enda kontrolli alla saada ja viimasel veerandil venitati ka turvaline vahe sisse.

Treier viibis platsil kaheksa minutit, viskas kaks punkti (kahesed 1/1, kolmesed 0/1), võttis ühe lauapalli, kaotas kaks korda palli ja tegi ühe vea.

Võitjate paremad olid Marco Spissu 23 ja Miro Bilan 19 punktiga. Bilani arvele jäi ka 13 lauapalli.

Pesaro oli samuti kodus 84:74 (26:20, 20:25, 19:17, 19:12) üle Triestest. Suurema osa mängust juhtiski Pesaro, aga viimasel perioodil pääses Trieste 73:72 ette. Pesaro vastas sellele aga 12:1 lõpuspurdiga.

Drell viibis platsil kaheksa minutit, punkte ei visanud (kahesed 0/1), haaras ühe ründelauapalli ja tegi kaks viga.

Pesaro parim oli 21 punktiga Simone Zanotti, aga üleplatsimeheks osutus vastaste Milton Doyle 22 punktiga.

Liigatabelis asuvad Sassari (7-5) ja Pesaro (6-5) hetkel kõrvuti neljandal-viiendal kohal.