Keltern võttis hooaja suurima võidu, Janne Pulk resultatiivseim

Korvpall Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Eesti koondislaste Janne Pulga ja Mailis Poki koduklubi Kelterni Rutronik Stars sai pühapäeval Bundesliga kaheksandas voorus kirja suureskoorilise võidu, kui koduväljakul võideti Göttingeni Flippo Baskets BG74 naiskonda tulemusega 107:67 (26:19, 29:13, 28;16, 24:19).

Kõige tulemuslikumat mängu näitasid Eesti koondislane Janne Pulk ja belglanna Emmanuella Mayombo. Mõlema arvele kogunes 18 platsil veedetud minutiga 16 punkti, vahendab Korvpall24.ee.

20-aastase eestlanna arvele kogunes lisaks visatud punktidele ka üks lauapall, üks vaheltlõige ja üks pallikaotus. Teine Eesti koondislane Mailis Pokk viibis väljakul 21 minutit, mille jooksul viskas üheksa silma, noppis kuus lauapalli, andis kolm korvisöötu, tegi võrdselt ühe vaheltlõike ja pallikaotuse.

Tegemist oli nimetatud naiskondade teise omavahelise kohtumisega lühikese aja jooksul. Mäletatavasti kohtuti karikasarja raames 9. detsembril Göttingenis ning siis võitis Keltern mängu seisuga 73:61. Seekord ei jäätud külalisnaiskonnale vähimatki sõnaõigust ja võitja oli selge juba pärast 20-minutilist mängu.