Treieri klubi hakkas kõvasti vastu, aga pidi tunnistama Milano paremust

Kaspar Treier Autor/allikas: facebook.com/dinamosassariofficial

Eesti korvpallikoondislase Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo kaotas Itaalia kõrgliigas võõrsil Milano Olimpiale 86:102 (25:26, 22:22, 28:24, 11:30).

Kuigi lõpuks jäi Dinamo alla 16 punktiga, siis suurem osa mängust kulges tasavägiselt ja kolmandal veerandajal oli valdavalt mõne punktiga peal Sassari.

Viimasel veerandajal aga laguneti ja Euroliigas mängiv Itaalia liidermeeskond kirjutas tabelisse järjekordse võidu. Kokku on neil kümme võitu ja üks kaotus.

Treier pääses platsile seitsmeks minutiks, aga skoori ei teinud (kahesed 0/1, kolmesed 0/1), kuid võttis ühe lauapalli ja tegi ühe vea. Jason Burnell viskas Sassari kasuks 23 silma, üleplatsimees oli aga võitjate Luigi Datome 24 punktiga.

Sassari on kogunud tänavu viis võitu ja viis kaotust ehk seis on täpselt sama mis Henri Drelli meeskonnal Pesarol. Säärase statistikaga võitlevad mõlemad meeskonnad play-off koha eest esikaheksas.

Sassari peab järgmise mängu kolmapäeval võõrsil Cremonaga.