Tammiku klubi kaotas taas, eestlanna ikka eemal ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Lisette Tammik
Lisette Tammik Autor/allikas: twitter.com/SantaBadajoz

Lisette Tammiku koduklubi Santa Teresa kaotas Hispaania jalgpalli kõrgliigas 0:2 Eibarile ning vajus tabelis ohutsooni.

Võõrustajad avasid skoori 21. minutil ning lõppseis sündis teisel poolajal Santa Teresa äärekaitsja omaväravast. Tammik, kes sai viimati koondise juures viibides vigastada, ei kuulunud kolmandat liigamängu järjest Santa Teresa koosseisu, kirjutab Soccernet.ee.

Liigatabelis on neljanda järjestikuse kaotuse saanud Santa Teresa langenud 15. ehk tagantpoolt neljandale kohal, mis märgib ühtlasi väljalangemistsoonis olekut. Samas on neil paljudest konkurentidest üks mäng vähem peetud ning kümnendale kohale kerkinud tänasest vastasest Eibarist jäädakse vaid nelja punkti kaugusele.