Mari Klaup kogus üle 6000 punkti ja sai teise koha ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kergejõustiku Eesti meistrivõistlused 2020
Kergejõustiku Eesti meistrivõistlused 2020 Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Reunioni saarel toimunud mitmevõistlusel teenis Mari Klaup naiste seitsmevõistluses 6014 punktiga teise koha.

Võistluse võitis Kolumbia mitmevõistleja Evelis Jazmin Aguilar 6055 punktiga ja Klaupile vaid nelja punktiga kaotas austerlanna Sarah Lagger (6010).

Klaup jooksis 100 meetrit tõkkeid 13,89-ga, tõukas kuuli 13.22, hüppas kõrgust 1.77 ja jooksis 200 meetrit 25,50-ga. Teisel päeval lisandusid 5.74 kaugushüppes, 53.07 odaviskes (alavõit) ja 2.21,39 800 meetri jooksus.

30-aastase Klaupi isiklik rekord on tänavu augustis Kadriorus püstitatud 6080 punkti.