Rashford lõi ManU võidumängus kaks väravat ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Marcus Rashford (vasakul) koos kaaslastega väravat tähistamas.
Marcus Rashford (vasakul) koos kaaslastega väravat tähistamas. Autor/allikas: SCANPIX/AP

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas jäi Manchester United võõrsil Sheffield Unitedi vastu 0:1 kaotusseisu, kuid sai lõpuks 3:2 võidu.

David McGoldrick viis võõrustajad juba viiendal minutil juhtima, kuid 26. minutil viigistas Marcus Rashford seisu ja seitse minutit hiljem pääses ManU Anthony Martiali väravast 2:1 ette.

Teise poolaja alguses lõi Rashford enda teise värava ja ManU asus 3:1 juhtima, kuid Sheffield polnud veel alla andnud. 87. minutil suutis McGoldrick ühe tagasi lüüa, aga ManU võttis siiski kolm võidupunkti.

Õhtu teises kohtumises leppisid Aston Villa ja Burnley väravateta viiki.

Liigatabelis tõusis seitsmenda võidu saanud ManU kuuendale reale, olles kogunud 23 punkti. Sheffield on 13 mänguga teeninud vaid ühe punkti ja paikneb viimasel ehk 20. kohal. Burnley kerkis tänu viigipunktile 17. kohale, Aston Villa jätkab 11. real.