Eestlased olid NCAA-s võidukad, Konontšuk kerkis meeskonna parimaks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Artur Konontšuk ja Mark-Andreas Jaakson
Artur Konontšuk ja Mark-Andreas Jaakson Autor/allikas: facebook.com/gbacademyeu

Kolmapäeva öösel ja varahommikul käisid platsil kuus USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis mängivat Eesti korvpallurit, kes kõik ka võidurõõmu tunda said.

Artur Konontšuki ja Mark-Andreas Jaaksoni kodumeeskond Southern Miss Golden Eagles sai võõrsil jagu Lamar Cardinalsist 66:63 (33:20). Võidu kindlustas külalistele Konontšuk, kes hankis 64:63 eduseisul lõpusekunditel ründelauapalli ja teenis kaks vabaviset, kirjutab Korvpall24.ee.

Pingilt sekkunud, ent kohtumise lõpuks 22 minutit platsil viibinud Konontšuk tõi oma meeskonna parimana 15 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 3/5, vabavisked 2/2). Veel jäi tema arvele neli lauapalli, kaks resultatiivset söötu, üks vaheltlõige, kolm pallikaotust ning kaks isiklikku viga.

Jaakson sekkus pingilt mängu kuueks minutiks ning tõi selle ajaga kolm punkti (kolmesed 1/2).