Selgus MLS-i tänavune meistermeeskond ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Columbus Crew Autor/allikas: SCANPIX / USA Today

Põhja-Ameerika jalgpalliliiga MLS meistriks krooniti teistkordselt Columbus Crew, kes alistas koduväljakul peetud finaalmängus Seattle Soundersi kindlalt 3:0.

Kaks väravat lõi finaalis argentiinlasest leegionär Lucas Zelarayan (25. ja 82. minutil), ühe lisas Haiti koondislane Derrick Etienne jr. (31.).

Tegemist oli Columbusele teise meistritiitliga pärast 2008. aastat. 2015. aastal kaotati finaalis Portland Timbersile.

Põhihooaja kummagi konverentsi paremad langesid suhteliselt kiiresti auti: idakonverentsi võitja Philadelphia Union kaotas juba avaringis New England Revolutionile 0:2 ja lääne parim Kansas City Sporting kaotas veerandfinaalis Minnesota Unitedile 0:3.

MLS-i läbi aegade edukaim klubi on Los Angeles Galaxy, kes on pääsenud üheksa korda finaali ja võtnud viis tiitlit. Viimati oldi edukad 2014. aastal.

Erik Sorga klubi D.C. United jäi tänavu idakonverentsis eelviimaseks ega taganud kohta play-off'is.