Konontšuki ja debüüdi teinud Jaaksoni meeskond viskas vaid 13 korvi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mark-Andreas Jaakson
Mark-Andreas Jaakson Autor/allikas: facebook.com/raplakkmeeskond

USA korvpalli üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis kaotas Artur Konontšuki ja Mark-Andreas Jaaksoni kodumeeskond Southern Miss Golden Eagles võõrsil 38:58 Tulane Green Wave'ile.

Sealjuures kaotati esimene poolaeg 12:24. Külalised tabasid kogu kohtumise jooksul mängust vaid 13 viset 53-st, millest eestlaste arvele jäi kaks, vahendab Korvpall24.ee.

Konontšuk kuulus tänavu esimest korda Southern Missi algkoosseisu ja teenis mänguaega 17 minutit. Tema arvele kogunes kaks punkti (kahesed 1/4, kolmesed 0/2), neli lauapalli, üks resultatiivne sööt, kaks pallikaotust ja kolm isiklikku viga.

Oma debüüdi üliõpilasliigas tegi Jaakson, kes pidi kaks eelmist kohtumist peapõrutuse tõttu vahele jätma. Pingilt sekkunud eestlane viskas kümne mänguminutiga kolm punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/2), andis ühe korvisöödu ja tegi ühe isikliku vea.