Poki ja Pulga koduklubi sammub Bundesligas võidult võidule

Mailis Pokk
Mailis Pokk Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Saksamaa korvpalli kõrgliiga kuuendas mänguvoorus võõrustas Mailis Poki ja Janne Pulga koduklubi Kelterni Rutronik Stars Marburgi naiskonda. Kõik veerandajad mõne punktiga võitnud Keltern kirjutas tabelisse 66:54 (19:17, 16:11, 14:13, 17:13) võidu.

Võistkondlikult mänginud Kelterni suurimateks korviküttideks olid Krystal Vaughn 14 ja Andrijana Cvitkovic 13 punktiga, kirjutab Korvpall24.ee. Janne Pulk viskas pea 16 minuti jooksul kuus punkti, võttis ühe lauapalli ja jagas ühe korviga lõppenud söödu. Mailis Pokk viskas veidi enam kui 15 minutiga kaks punkti ja noppis kaks lauapalli.

Kelterni Rutronik Stars jätkab Bundesliga liidrina, olles võitnud 5 ja kaotanud 1 mängu.