Raske võit jättis Milanile Serie A-s viiepunktilise edumaa

AC Milani jalgpallurid
AC Milani jalgpallurid Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Itaalia jalgpalli kõrgliigas sai tabeliliider AC Milan pühapäeval raske 2:1 võidu Sampdoria üle ning säilitas lähimate jälitajate ees viiepunktilise edu.

Franck Kessie realiseeris avapoolaja viimasel minutil penalti ja Samu Castillejo värav 77. minutil viis külalised 2:0 ette, kuid Albin Ekdal vähendas viis minutit hiljem Sampdoria kaotusseisu minimaalseks. Milanil õnnestus viimased kümme minutit vastu pidada ja teenis kolmanda järjestikuse võidu.

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari mängis Veronaga 1:1 viiki, eestlane koosseisu ei kuulunud. Napoli võttis Lorenzo Insigne, Hirving Lozano, Diego Demme ja Andrea Petagna väravatest Crotone üle 4:0 võidu, AS Roma ja Sassuolo leppisid väravateta viiki.

Milani ja tabelis teisel kohal oleva linnarivaali Interi vahe püsib viie punkti peal, Napoli ja Juventus on kogunud 20 punkti ehk Milanist kuus silma vähem.