PSG naasis koduliigas võidulainele ({{contentCtrl.commentsTotal}})

PSG mängijad väravat tähistamas.
PSG mängijad väravat tähistamas. Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Prantsusmaa jalgpalli kõrgliigas alistas Pariisi Saint-Germain võõrsil 3:1 Montpellier'.

See oli PSG-le ligi kuuajase vahe järel koduliigas esimene võit, eelmises mängus lepiti viiki Bordeaux'ga ja enne seda kaotati Monacole.

Montpellier' vastu läks PSG 33. minutil Colin Dagba väravast juhtima, kuid poolajapausile mindi 1:1 viigiseisul, sest 41. minutil oli täpne Stephy Mavididi. 77. minutil viis Moise Kean PSG taas juhtima ning lõppseisu vormistas esimesel lisaminutil Kylian Mbappe.

PSG on nüüd 28 punktiga liigatabeli liider, edestades Marseille'd nelja punktiga, kuid Marseille on pidanud kaks mängu vähem.

Montpellier – PSG 1:3 (1:1)
Rennes – Lens 0:2 (0:1)