30 sekundit väljakul viibinud Negredo tõi Cadizile võidu Barcelona üle ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Alvaro Negredo
Alvaro Negredo Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

14-aastase vaheaja järel Hispaania jalgpalli kõrgliigasse tõusnud Cadiz CF võttis järjekordse magusa võidu, alistades koduväljakul 2:1 Barcelona.

Seejuures kõik kolm väravat olid väljakuperemeeste löödud, kuna 57. minutil sai Pedro Alcala kirja omavärava. Cadiz asus kohtumist juhtima juba kaheksandal minutil Alvaro Gimeneze väravast, võidupunktid tõi 63. minutil Alvaro Negredo, kes oli alles 30 sekundit varem vahetusest väljakule tulnud! Seejuures Negredo tõi Cadizile oktoobris võidu ka Madridi Reali üle.

Cadizile oli see tänavu esimene võit koduväljakul. Hooaja neljanda kaotuse saanud 26-kordne Hispaania meister Barcelona on praegu liigatabelis 14 punktiga alles seitsmes, Cadiz aga paikneb 18 punktiga viiendal real.

Liigatabeli liidriks tõusis seitsmenda järjestikuse võidu võtnud Madridi Atletico, kes oli 2:0 parem Real Valladolidist ja on nüüd kogunud 26 punkti. Teisel kohal olevat Real Sociedadi edestab Atletico kahe ja kolmandal real paiknevat Madridi Reali nelja punktiga, seejuures on Atletico neist ühe mängu vähem pidanud.

Real sai laupäevases matšis võõrsil 1:0 jagu Sevillast, võidu tõi neile Yassine Bounou omavärav.

Cadiz CF – Barcelona 2:1 (1:0)
Madridi Atletico – Valladolid 2:0 (0:0)
Sevilla – Madridi Real 0:1 (0:0)
Levante – Getafe 3:0 (2:0)
Bilbao Athletico – Celta Vigo 0:2 (0:0)