Kristjan Tamm langes veerandfinaalis konkurentsist ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1607068620000 | amCalendar}}
Kristjan Tamm
Kristjan Tamm Autor/allikas: tennis.ee

Tuneesias Monastiris peetaval 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril jõudis Kristjan Tamm (ATP 725.) veerandfinaali, kuid pidi seal vastase paremust tunnistama.

Teise ringi matšis alistas 22-aastane Tamm tunni ja 22 minutiga turniiril kuuendana asetatud argentiinlase Matias Franco Descotte (ATP 569.) 6:2, 6:4.

Veerandfinaalis jäi Tamm aga kindlalt 2:6, 1:6 alla läbi kvalifikatsiooni põhitabelisse pääsenud 19-aastasele prantslasele Titouan Droguet'le (ATP 894.).

Kohtumine kestis 53 minutit. Tammel ei olnud ühtegi murdevõimalust, Droguet aga kasutas kuuest murdepallist ära neli. Mängitud punktidest võitis Droguet 51 ja Tamm 21.