Raisma võitis Tuneesias kuuenda asetusega prantslast ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kenneth Raisma Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Eesti tennisist Kenneth Raisma (ATP 914.) võitis Tuneesias Monastiris peetava 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i turniiri põhitabeli avaringis kuuendana asetatud prantslast Jean Thirouini (ATP 607.) tulemusega 6:4, 6:4.

Kohtumine kestis kokku ühe tunni ja 52 minutit. Selle jooksul servis Raisma neli ässa ja tegi kolm topeltviga vastase kolme ja ühe vastu. Kuuest murdepallist realiseeris eestlane kolm, prantslane aga kuuest ühe.

Järgmises ringis kohtub kvalifikatsiooniturniirilt alustanud Raisma kas Eliakim Coulibaly (ATP 1714.) või Michal Dembekiga (ATP 664.).

Kristjan Tamm (ATP 723.) kohtus põhitabeli avaringis viienda asetusega sakslase Mats Rosenkranziga (ATP 569.), kellele kaotas tulemusega 4:6, 4:6. Kohtumine kestis ühe tunni ja 35 minutit.

Õhtul mängivad Raisma ja Tamm koos veel paarismängu, mille avaringis minnakse vastamisi teisena asetatud Tuneesia-Šveitsi duoga Skander Mansouri ja Mirko Martinez.