Treieri klubi jätkab eurosarjas võidukalt, eestlaselt üks korv ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Sassari Dinamo
Sassari Dinamo Autor/allikas: dinamobasket.com

Eesti korvpalluri Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo alistas Meistrite liiga alagrupiturniiri kolmandas voorus võõrsil Aarhusi Bakken Bearsi 91:84 (26:25, 23:18, 20:17, 22:24).

Sassari haaras juhtohjad teisel veerandil ja teisel poolajal ei jõudnud kodumeeskond kordagi lähemale kui kuus-seitse punkti. Viimasel perioodil oli vahe paaril juhul isegi 16 silma.

Treier pääses platsile viieks minutiks, viskas kaks punkti (kahesed 1/2) ja võttis kaks lauapalli. Eestlane käis väljakul ka esimeses mängus Istanbuli Galatasarayga ja viskas siis kolm silma.

Võitjate parim oli kolmapäeval 19 punkti ja 11 lauapalliga Miro Bilan. Justin Tillmani arvele jäi 15 ja Eimantas Bendziuse nimele 14 silma. Üleplatsimees oli aga kaotajate De'Shawn Stephens (22 punkti ja kümme lauapalli).

Sassari on võitnud nüüd kõik kolm senipeetud mängu. Järgnevad Tenerife kahe ja Galatasaray ühe võiduga. Bakken Bears on pidanud tunnistama üksnes kaotusi.