Arsenal sai kodus 0:3 lüüa ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ollie Watkins
Ollie Watkins Autor/allikas: SCANPIX / PA

Londoni Arsenal sai Inglismaa jalgpalli kõrgliigas juba kolmanda kaotuse viimase nelja vooru jooksul, kui jäi koduareenil alla Aston Villale 0:3.

Juba mängu esimesel minutil maandus pall Arsenali väravas, aga VAR näitas siiski suluseisu. Aston Villa läks juhtima 25. minutil Bukayo Saka omaväravast ja teisel poolajal lõi oma poisipõlve klubi vastu kaks väravat ka Ollie Watkins (72. ja 75. minutil).

Hooaega nelja võiduga alustanud Aston Villale oli tegemist esimeste punktidega viimase kolme mängu jooksul, sest eelmistes kohtumistes kaotati Leeds Unitedile kui ka Southamptonile.

Tabelitipp: 1. Leicester 18 punkti (8 mängust), 2. Tottenham 17 (8), 3. Liverpool 17 (8), 4. Southampton 16 (8), 5. Chelsea 15 (8), 6. Aston Villa 15 (7), 7. Everton 13 (8), 8. Crystal Palace 13 (8).