Kotsar säras Bundesliga debüüdil ja vedas Hamburgi võidule ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Maik-Kalev Kotsar
Maik-Kalev Kotsar Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Maik-Kalev Kotsar debüteeris pühapäeval Saksamaa korvpalli kõrgliigas, kui tema koduklubi Hamburgi Towers alistas hooaja avamängus üheksakordse Saksamaa meistri Bambergi Brose 78:75.

Avapoolaja 40:50 kaotanud Hamburg pani oma paremuse maksma viimasel veerandil, mis võideti koguni 23:11. Mängu saatus otsustati alles lõpusekunditel, vahendab Korvpall24.ee.

Kevadel Lõuna-Carolina ülikooli lõpetanud ja EM-valikmängudeks Venemaa ja Põhja-Makedooniaga Jukka Toijalalt koondisekutse saanud Kotsar alustas kohtumist algviisikus ning viibis väljakul ligi 28 minutit, mille jooksul viskas Hamburgi klubi paremuselt teise korvikütina 14 punkti (kahesed 5/9, vabavisked 4/8) ja hankis kaheksa lauapalli. Tema arvele jäi ka üks isiklik viga.

Eestlasest rohkem punkte viskas võitjate poolel vaid Terry Allen, kelle arvele kogunes 20 silma.